US5 AND TH FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


US5 AND TH 4EVER!!!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Vicevi, grafiti, biseri & CO.

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Seks : Ženski
Broj poruka : 8864
Godina : 30
Lokacija : neverland
Job/hobbies : citanje, surfovanje po netu & co.
Datum upisa : 30.06.2008

Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi, grafiti, biseri & CO.   Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 I_icon_minitimePet 09 Sep 2011, 17:54

biseri

- nisam krsten, ali sam zato vakcinisan.
- ne znam koliko imam godina, to se stalno menja.
- doktori kazu da su smrtonosne bolesti najgore.
- vise volim maminu sestru nego moju. Mamina sestra mi je tetka, a moja mi nije nista!
- baka je debela jer je puna ljubavi.
- sto je covek stariji, njegovi zubi su skuplji.
- kada baku bole zubi, ona njih jednostavno ostavi u casi.
- stanovnici Sardinije zovu se sardine.
- leptir je insekt iz porodice helikoptera.
- najkorisnija zivotinja je svinja. Od nje mozemo uportebiti sve, meso od napred i pozadi, kozu za cipele, cekinje i ime za psovanje!
- krave ne smeju brzo da trcati da ne bi prosule mleko.
Nazad na vrh Ići dole
http://us5andth-4ever.heavenforum.com
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Seks : Ženski
Broj poruka : 8864
Godina : 30
Lokacija : neverland
Job/hobbies : citanje, surfovanje po netu & co.
Datum upisa : 30.06.2008

Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi, grafiti, biseri & CO.   Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 I_icon_minitimePet 09 Sep 2011, 17:54

"That's all Folks!" - Sasa Popovic

Ime - Sasa Pop-Mitrovic
Adresa - Bulevar sumraka br. 1
Nadimak - Veliki brat
Lepa Brena - velika sestra
Vas odnos - grandiozan
Porok - slatki greh
Karakterna osobina - harmonikas
Drustvena igra - trule kobile
Pice - grand sikter kafa
Jelo - pevaci u sopstvenom sosu
Poslastica - sladoled gradissimo
Pesma - "Nas dva brata oba ratujemo"
Strana pesma - "E, moj Sasa"
Strani film - "Moje pesme, moji snovi"
Domaci film - "Lajanje na zvezde"
Reditelj - Sasa Popovic
Pozorisna predstava - "Profesionalac"
Boja - naravno, pink
TV emisija - naravno, "Grand sou"
TV serija - "Zvezdane staze"
Greh iz mladosti - "Lira sou"
Istorijska licnosti - kursadzije
Omiljeno mesto - hipodrom
Knjiga - "Tihi Don kafa"
Bajka - "Zvezdani decak"
Rasa pasa - foks terijer
Omiljena izreka - "Lija, lija, pa dolija!"
Pevacica - Suzana Jovanovic
Tip ribe - lepa mrena
Instrument - carobna frula
Vizija buducnosti - grandovizija
Poruka citaocima - "Svuda podji, na Pink dodji!"
Nazad na vrh Ići dole
http://us5andth-4ever.heavenforum.com
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Seks : Ženski
Broj poruka : 8864
Godina : 30
Lokacija : neverland
Job/hobbies : citanje, surfovanje po netu & co.
Datum upisa : 30.06.2008

Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi, grafiti, biseri & CO.   Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 I_icon_minitimePet 09 Sep 2011, 17:55

5 najbizarnijih tuzbi 21. veka

1. Timoti Dumusel iz Viskonsina 2004. tuzio je TV kompaniju utvrdivsi da je TV krivac sto mu se zena udebljala, a deca pretvorila u "lenje menjace programa"
2. Jedna Brazilska tuzila je 2005. godine muza jer s njim nikako nije uspela da dozivi orgazam
3. Jedan muskarac je u Masacusetsu 2005. god. tuzio partnerku za povredu nastalu tokom sexa - slomljeni penis
4. Ruski astrolog Marina Bai tuzila je 2005. Nasu, trazeci od nje odstetu od 165 miliona dolara zbog remecenja ravnoteze svemira
5. Rumunski zatvorenik Pavel M., na odsluzenju dvadesetogodisnje kazne za ubistvo, 2005. god. tuzio je Boga
Nazad na vrh Ići dole
http://us5andth-4ever.heavenforum.com
Raindrop'
Admin
Admin
Raindrop'


Seks : Ženski
Broj poruka : 5240
Godina : 31
Lokacija : At the top of the highest mountain where the stars are closer
Datum upisa : 25.10.2008

Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi, grafiti, biseri & CO.   Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 I_icon_minitimePet 09 Sep 2011, 22:40

Timoti Dumusel iz Viskonsina 2004. tuzio je TV kompaniju utvrdivsi da je TV krivac sto mu se zena udebljala, a deca pretvorila u "lenje menjace programa"

Boze happy:

Jedna Brazilska tuzila je 2005. godine muza jer s njim nikako nije uspela da dozivi orgazam

Jedan muskarac je u Masacusetsu 2005. god. tuzio partnerku za povredu nastalu tokom sexa - slomljeni penis


haha, i jel su kaznjeni? happy:

Rumunski zatvorenik Pavel M., na odsluzenju dvadesetogodisnje kazne za ubistvo, 2005. god. tuzio je Boga

nemam komentar shocked

Nazad na vrh Ići dole
http://rbdndtvd.nstars.org
Raindrop'
Admin
Admin
Raindrop'


Seks : Ženski
Broj poruka : 5240
Godina : 31
Lokacija : At the top of the highest mountain where the stars are closer
Datum upisa : 25.10.2008

Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi, grafiti, biseri & CO.   Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 I_icon_minitimeSub 10 Sep 2011, 12:54

Meksikanac je iz Texasaske banke ukrao pola miliona dolara, ali su ga dan kasnije uhvatili. Posto nije znao engleski, morao je da angazuje prevodioca.
Serif: Gde su pare?
Prevodilac: Gde ste sakrili pare?
Pljackas: Bicu glup pa cu reci
Prevodilac: Nece da kaze
Serif (uzevsi pistolj): Ako ne kaze odmah, upucacu ga
Prevodilac: Upucace vas ako ne kazete
Pljackas: Dobro, sakrio sam pare u dvoristu crkve,
Prevodilac: Kaze da nece reci, ne boji se smrti.
Nazad na vrh Ići dole
http://rbdndtvd.nstars.org
eky
Admin
Admin
eky


Seks : Ženski
Broj poruka : 5909
Godina : 31
Lokacija : *music world*
Job/hobbies : Slusanje muzike, gledanje filmova/serija, prevodjenje pesama, ucenje stranih jezika~
Datum upisa : 23.07.2008

Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi, grafiti, biseri & CO.   Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 I_icon_minitimeNed 11 Sep 2011, 01:40

Citat :
- baka je debela jer je puna ljubavi.
- stanovnici Sardinije zovu se sardine.
- leptir je insekt iz porodice helikoptera.
- krave ne smeju brzo da trcati da ne bi prosule mleko.

Citat :
"That's all Folks!" - Sasa Popovic

Citat :
2. Jedna Brazilska tuzila je 2005. godine muza jer s njim nikako nije uspela da dozivi orgazam
3. Jedan muskarac je u Masacusetsu 2005. god. tuzio partnerku za povredu nastalu tokom sexa - slomljeni penis

Citat :
Meksikanac je iz Texasaske banke ukrao pola miliona dolara, ali su ga dan kasnije uhvatili. Posto nije znao engleski, morao je da angazuje prevodioca.
Serif: Gde su pare?
Prevodilac: Gde ste sakrili pare?
Pljackas: Bicu glup pa cu reci
Prevodilac: Nece da kaze
Serif (uzevsi pistolj): Ako ne kaze odmah, upucacu ga
Prevodilac: Upucace vas ako ne kazete
Pljackas: Dobro, sakrio sam pare u dvoristu crkve,
Prevodilac: Kaze da nece reci, ne boji se smrti.

Hahahah xDD

Nazad na vrh Ići dole
http://kpop.forumsr.com/
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Seks : Ženski
Broj poruka : 8864
Godina : 30
Lokacija : neverland
Job/hobbies : citanje, surfovanje po netu & co.
Datum upisa : 30.06.2008

Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi, grafiti, biseri & CO.   Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 I_icon_minitimePet 16 Sep 2011, 21:09

Citat :
Meksikanac je iz Texasaske banke ukrao pola miliona dolara, ali su ga dan kasnije uhvatili. Posto nije znao engleski, morao je da angazuje prevodioca.
Serif: Gde su pare?
Prevodilac: Gde ste sakrili pare?
Pljackas: Bicu glup pa cu reci
Prevodilac: Nece da kaze
Serif (uzevsi pistolj): Ako ne kaze odmah, upucacu ga
Prevodilac: Upucace vas ako ne kazete
Pljackas: Dobro, sakrio sam pare u dvoristu crkve,
Prevodilac: Kaze da nece reci, ne boji se smrti.


hahaha.. pametan je ovaj. vredi biti prevodilac xDD
Nazad na vrh Ići dole
http://us5andth-4ever.heavenforum.com
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Seks : Ženski
Broj poruka : 8864
Godina : 30
Lokacija : neverland
Job/hobbies : citanje, surfovanje po netu & co.
Datum upisa : 30.06.2008

Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi, grafiti, biseri & CO.   Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 I_icon_minitimePet 16 Sep 2011, 21:40

Srela se dva prijatelja i jedan upita ovog drugog:
- "Šta ima u tvojoj firmi?"
- "Ma tražimo novog blagajnika."
-"Pa zar niste prije mjesec dana primili novog blagajnika?"
- "Jesmo, upravo njega i tražimo!"


- Tvoja mama je toliko debela da kad skoci u vazduh zaglavi se .


- Od čega je umrla Amy Winehouse?
- Neko joj stavio heroin u drogu.


Još tužnih vijesti iz svijeta muzike:
- "Jelena Karleuša pronađena živa u svojoj kući rano jutros."


Zasto crnogorci dolaze u srbiju?
- Zato sto su culi da u srbiji nema posla.


Cerka kaze tati:
Tata ja sam lezbejka.
Tata dobro sine.
Kaze druga cerka:
Tata ja sam lezbejka.
A tata: Pa ima li neko da voli kurac u ovoj porodici?!
Kaze sin: Tata volim ja


Ode plavusa kod doktora i medicinska sestra je pozove i kaze joj:
-"Vi ste Ivana?"
-"Ne, Ivan je mene"


Zasto plavusa peca na bari koja se stvorila na putu od kise ?
- Rekao joj neko : - tu ces k...ac da upecas ...


Kako znas da je plavusa koristila kompjuter???
- Ima karmina na dzojstiku!!!


ZASTO JE PLAVUSA NA FAKULTETU ?
SLUCAJNI PROLAZNIK


-Koja je razlika između komarca i plavuše?
Kad ošamariš komarca, on prestane da sisa.


Kaze plavusa prijateljici:
-Cujem da si se zaposlila!
-Jeste, radim kao ulicna prodavacica!
-A koliko kosta jedan metar?!


Koja je razlika između plavuše i kokoši ?
- kokoš zna na čijim jajima sjedi.
Nazad na vrh Ići dole
http://us5andth-4ever.heavenforum.com
Raindrop'
Admin
Admin
Raindrop'


Seks : Ženski
Broj poruka : 5240
Godina : 31
Lokacija : At the top of the highest mountain where the stars are closer
Datum upisa : 25.10.2008

Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi, grafiti, biseri & CO.   Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 I_icon_minitimeSub 17 Sep 2011, 11:26

Cude se roditelji, kako su danasnja deca tako nevaspitana. Tarzan se polugo trckari, Pepeljuga stize kuci tek u 12, Pinokio stalno laze, Aladin krade, Uspavana lepotica stalno spava, Snezana istovremeno zivi sa 7 muskarca...
Nazad na vrh Ići dole
http://rbdndtvd.nstars.org
eky
Admin
Admin
eky


Seks : Ženski
Broj poruka : 5909
Godina : 31
Lokacija : *music world*
Job/hobbies : Slusanje muzike, gledanje filmova/serija, prevodjenje pesama, ucenje stranih jezika~
Datum upisa : 23.07.2008

Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi, grafiti, biseri & CO.   Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 I_icon_minitimeNed 18 Sep 2011, 22:24

Citat :
Cerka kaze tati:
Tata ja sam lezbejka.
Tata dobro sine.
Kaze druga cerka:
Tata ja sam lezbejka.
A tata: Pa ima li neko da voli kurac u ovoj porodici?!
Kaze sin: Tata volim ja


Ode plavusa kod doktora i medicinska sestra je pozove i kaze joj:
-"Vi ste Ivana?"
-"Ne, Ivan je mene"

Cude se roditelji, kako su danasnja deca tako nevaspitana. Tarzan se polugo trckari, Pepeljuga stize kuci tek u 12, Pinokio stalno laze, Aladin krade, Uspavana lepotica stalno spava, Snezana istovremeno zivi sa 7 muskarca...

happy: happy: happy:
Nazad na vrh Ići dole
http://kpop.forumsr.com/
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Seks : Ženski
Broj poruka : 8864
Godina : 30
Lokacija : neverland
Job/hobbies : citanje, surfovanje po netu & co.
Datum upisa : 30.06.2008

Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi, grafiti, biseri & CO.   Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 I_icon_minitimeSub 24 Sep 2011, 17:21

Citat :
Cude se roditelji, kako su danasnja deca tako nevaspitana. Tarzan se polugo trckari, Pepeljuga stize kuci tek u 12, Pinokio stalno laze, Aladin krade, Uspavana lepotica stalno spava, Snezana istovremeno zivi sa 7 muskarca...


hahaha.. pa da xD
Nazad na vrh Ići dole
http://us5andth-4ever.heavenforum.com
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Seks : Ženski
Broj poruka : 8864
Godina : 30
Lokacija : neverland
Job/hobbies : citanje, surfovanje po netu & co.
Datum upisa : 30.06.2008

Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi, grafiti, biseri & CO.   Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 I_icon_minitimeSub 24 Sep 2011, 18:03

Najglupji zakoni na svetu.

1 Glava svakog mrtvog kita pronadjenog na britanskoj obali zakonski pripada kralju; rep, s druge strane, pripada kraljici u slucaju da joj zatrebaju kosti za korset.
2. U Bahreinu lekar muškarac sme da pregleda ženske genitalije, ali prilikom pregleda ne sme direktno da ih gleda; sme da gleda samo njihov odraz u ogledalu.
3. U Londonu je zabranjeno zaustavljati taksi ako imate kugu.
4. U Vermontu žene moraju da dobiju pismenu dozvolu svojih muževa ako žele da nose protezu.
5. U Boulderu u državi Kolorado ne smete da ubijete pticu na teritoriji grada, niti da imate kucnog ljubimca.
6. U gradu Jorku zakon dozvoljava da ubijete Škota u okviru starih gradskih zidina, ali samo ako nosi luk i strelu.
7. U Cesteru Velšanima je zabranjeno da udju u grad pre svitanja i da ostanu u njemu posle zalaska sunca.
8. Na Floridi neudata žena koja iskace iz padobrana nedeljom može da dospe u zatvor.
9. U Britaniji muškarac koji oseti potrebu da urinira na javnom mestu sme to da uradi samo po zadnjem tocku svojih kola, pod uslovom da desnu ruku drži na automobilu.
10. U San Salvadoru pijanim vozacima može se izreci kazna streljanja.
11. U Londonu slobodni gradjani smeju da predju sa stadom ovaca preko londonskog mosta bez placanja putarine i da teraju guske.
12. U Britaniji svi muškarci iznad 14 godina moraju dva sata dnevno da vežbaju gadjanje iz luka.
13. U Indoneziji masturbacija se kažnjava odrubljivanjem glave.
14. U Britaniji trudnica sme da se olakša gde god želi, cak i u policajcev šlem, ako ga zamoli.
15. Zakon savezne države Ohajo zabranjuje gradjanima da napiju ribu.
16. Po britanskim propisima vezanim za regulisanje poreza za 2006, poreskom službeniku morate da kažete sve što ne želite da on zna.
17. U Francuskoj je zabranjeno prasicima davati ime Napoleon.
18. Ako ste naopako zalepili poštanski marku s likom britanske kraljice, pocinili ste akt izdaje.
19. Protivzakonito je umreti u Parlamentu.
20. Taksi u londonskom Sitiju ne sme da vozi besnog psa ili leš.
21. Zabranjeno je umreti u Westminsterskoj palati.
22. U Liverpoolu je zabranjen toples svim ženama, osim prodavačicama u dućanu s tropskim ribama.
23. Na Božić se ne smiju jesti mesne pite.
24. U Škotskoj je zabranjeno odbiti stranca ako zakuca na vrata i zamoli da koristi vaš WC.
25. Porezniku je ilegalno uskratiti informacije koje ne želite da zna, ali legalno mu je prešutjeti informacije do kojih vam nije stalo.
26. U Westminstersku palaču zabranjeno je ulaziti u oklopu.
27. U Švicarskoj muškarac nakon 22 sata ne smije obavljati malu nuždu stojeći.
28. U Alabami je ilegalno vezati oči u vožnji.
29. U Milanu je legalno zahtevati da se čovek neprestano smeje, osim na sprovodima i pri bolničkim posjetima.
30. U Japanu ne postoji zakonska granica dobi u kojoj je mladić ili djevojka spreman sam pristati na seks.
31. U Clevelandu, Ohio, zabranjeno je loviti miseve bez dozvole za lov.
32. U Sieni, Italija, zabranjeno je biti prostitutka akO se zoves Marija (Mary).
33. U Texasu kriminalci moraju upozoriti svoje zrtve barem 24 sata ranije, napismeno ili usmeno, o kriminalu koji namjeravaju nad njima pociniti..i objasniti zasto to rade.
34. U Urugvaju je voznja u pijanom stanju dovoljno opravdanje za uzrokovanje prometne nesrece.
35. U gradu Greene, New York, zakonom je zabranjeno jesi kikiriki i hodati unatrag kad si na koncertu.
36. U Wiburu, Washington, zakonom je zabranjeno jahati ruzne konje.
37. u Memphisu, Tennesee, zabranjeno je zenama voziti aute ako ispred auta ne hoda ili ne trci muskarac s crvenom zastavicom kojom upozorava ostale sudionike u prometu..
38. U Lexingtonu, Kentucky, zabranjeno je ulicom nositi kornet sladoleda u dzepu.
39. U Los Angelesu vrijedi zakon da se ne smiju 2 bebe kupati u istoj kadi u isto vrijeme
40. U Atlanti, Georgia, zabranjeno je vezati zirafe za bandere.
41. U Californiji je petlovima zabranjeno da kukuricu unutar "granica" grada.
42. U Californiji, zivotinjama je zakonom zabranjeno parenje u javnosti u krugu od 450 metara od gostionica, skola i svih mjesta gdje se moli, znaci crkve, dzamije.
43. U Los Angelesu je muzevima dozvoljeno tuci svoje zene s koznim remenom ili omcom, pod uvjetom da nije siri od 5 cm ili muz mora imati zenino odobrenje da je smije tuci sa sirim.
44. U Denveru, Colorado, zabranjeno je susedima posudjivati usisavac.
45. U Devonu, Connecticut, zabranjeno je hodati unatrag nakon zalaska sunca
46. U Hartfordu, Connecticut, zabranjeno je prelaziti zebru na rukama
47. Na Floridi je zabranjeno miševima bježat sa brodova.
47. U Britaniji je zabranjeno voditi slona na uzici ulicom.
48. Oblong (Ilinois) Zakonski je kaznjivo voditi ljubav za vreme lova ili pecanja na dan vaseg vencanja.
49. Aleksandrija (Minesota) - Ni jedan covek ne sme da vodi ljubav sa zenom ako mu dah zaudara na beli luk, crni luk ili sardinu. Ako zena zatrazi, zakon nalaze da covek mora da opere zube.
50. Ames (Ajova) - Muz, nakon sexa sa svojom zenom, ne sme da popije vise od tri gutljaja piva dok jos uvek lezi u krevetu sa njom ili dok je drzi u naruciju.
51. Bozeman (Montana) - Postoji zakon koji zabranjuje svaku seksualnu aktivnost izmedju osoba suprotnog pola u dvoristu kuce, nakon zalaska sunca - ako su goli.
52. Siux Fals (Juzna Dakota) - Svaka hotelska soba mora da ima dva kreveta. Ako par iznajmljuje sobu na jednu noc, izmedju kreveta mora da bude bar pola metra prostora, a sex na podu izmedju kreveta je zabranjen.
53. Njukastl (Vajoming) - Postoji specijalna naredba koja izricito zabranjuje sex unutar velikog frizidera za meso, koji ima svaki restoran.
54. Ilinois - Drzavni zakon propisuje svim nezenjama da prilikom razgovora sa neudatim zenama moraju da se predstavljaju kao "master" a ne kao "mister".
55. Norfolk (Virdzinija) - Ni jedna zena ne sme da se pojavi na ulici, a da ne nosi steznik. Postojao je i specijalni sluzbenik - inspektor za steznike.
56. Merivil (Misuri) - Ovde je, sa druge strane, nosenje steznika zabranjeno. U objasnjenju stoji: "Normalnom Americkom muskarcu ne sme se uskratiti zadovoljstvo gledanja zaobljenog, nesputanog zenskog tela".
57. Kuer d'Alen (Idaho) - Zakonom su zasticeni parovi koji vode ljubav u kolima. Policajac ne sme jednostavno da pridje i zakuca na prozor. Ukoliko postoji i najmanja sumnja da se u kolima vodi ljubav, mora da policiskim automobilom stane na pristojnoj udaljenosti, zatrubi tri puta, a onda saceka otprilike dva minuta pre nego sto pridje kolima.
58. Helena (Montana) - Zena ne sme da plese na stolu u salunu ili baru ukoliko na sebi nema bar 500g odece.
59. Liberti Korner (Nju Dzersi) - Zabranjeno je da ljubavnici zatrube dok vode ljubav u parkiranim kolima.
60.Karlsbad (Nju Meksiko) - Zabranjeno je da parovi vode ljubav u parkiranom vozilu za vreme pauze za rucak na poslu, osim ako na prozorima kola imaju navucene zastore.
Nazad na vrh Ići dole
http://us5andth-4ever.heavenforum.com
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Seks : Ženski
Broj poruka : 8864
Godina : 30
Lokacija : neverland
Job/hobbies : citanje, surfovanje po netu & co.
Datum upisa : 30.06.2008

Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi, grafiti, biseri & CO.   Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 I_icon_minitimeSub 24 Sep 2011, 18:10

Floridi - Ako ste neudata ili razvedena zena ili pak udovica, ne smete da skacete padobranom subotom poslepodne.

Termonton (Juta) - Zenama je zabranjeno da vode ljubav sa muskarcima dok se voze bolnickim kolima. Ako uhvate zenu kako to radi, bice optuzena za sexualno zlostavljanje, i njeno ime bice objavljeno u lokalnim novinama. Nista od ovoga ne vazi za muskarce.

Memphis, Tennessee - Zenama je zabranjeno da voze automobile, osim ukoliko muskarac ne trci ispred njih i zastavicama obavestava nadolazeca vozila.

Jonesboro, Georgia - Zabranjeno je reci "Oh, Boy".

Teksas - Kada se dva voza nadju na raskrsnici, oba moraju da stanu. Ni jedan ne sme da krene, dok drugi ne napusti raskrsnicu.

Utah - Zabranjeno je pecati sa konja.

Idaho - Zabranjeno je da muskarac da devojci bombonjeru koja tezi manje od 50 funti.

Denver - Nezakonito je pozajmiti usisivac prvom komsiji.

Devon, Connecticut - Zabranjeno je hodati unazad, nakon zalaska sunca.

Kansas - Zabranjeno je hvatati ribu golim rukama.

Pocatello, Idaho - Zabranjeno je nositi sakriveno oruzije, osim ako ga ljudi vide.

San Francisco - Ovaj grad poseduje odredbu kojom se ljudima garantuje pravo na suncevu svetlost.

Kirkland, Illinois - Zakon zabranjuje pcelama da lete preko sela ili bilo kojom njegovom ulicom.

Pennsylvania - Zabranjeno je pevanje u kadi.

Ordinance, Oklahoma - Protivzakonito je staviti hipnotisanu osobu u izlog neke radnje.

Arkansas - Zakon nalaze da reka "Arkanzas" ne sme da nadodje preko nivoa mosta u mestu Little Rock.

Seattle, Washington - Zabranjeno je nositi sakriveno oruzije duze od 6 stopa.

D.C. - Prosijacenje je oblik slobodnog govora, zasticenog ustavom SAD.

New York City - Zenama je dozvoljeno da se podzemnom zeleznicom voze u toplesu. Saobracajni sudija je doneo ovaj zakon, smatrajuci da zenama treba dati ista prava kao i muskarcima.

Portland, Oregon - Zabranjeno je da se svadba odrzava na klizalistu.

Memphis, Tennessee - Zakon zabranjuje zabama da krekecu nakon 23h.

Portland, Maine - Zabranjeno je cistacem za perije golicati zenu po grlu.

Baldwin Park, California - Zabranjeno je voziti bicikl u bazenu

U Libanu muskarcima je zakonom dozvoljen da imaju seks sa zivotinjama, ali zivotinje moraju biti zenke. Seksualni odnosi sa muzjakom zivotinje su kaznjivi smrcu.

Muslimanima je zabranjeno gledati u genitalije lesa. To pravilo se odnosi i na pogrebnike. Organi preminulog moraju biti stalno pokriveni ciglom ili komadom drveta.

U Guamu postoje muskarci kojima je posao da putuju zemljom i vrse defloraciju mladih djevica, koje placaju za privilegiju da prvi put imaju seks... Razlog: Po zakonima Guama djevicama je striktno zabranjeno da se udaju.

U Hong Kongu, prevarena zena po zakonu moze ubiti svog nevjernog muza, ali samo ukoliko to ucini golim rukama. S druge strane, muzevljeva ljubavnica moze biti ubijena na bilo koji zeljeni nacin.

U Liverpoolu, engleski zakon dozvoljava prodavacicama da budu u toplesu, ali samo u prodavaonicama tropskih ribica.

U Kaliju, Kolumbija, zena moze imati seks iskljucivo sa svojim muzem, a u toku prvog puta njena majka mora biti u sobi kako bi prisustvovala cinu.

U Santa Cruzu, Bolivija, muskarcima je zakonom zabranjeno da u isto vrijeme imaju seks sa zenom i njenom kcerkom.

U Marylandu zakonom nije dozvoljena prodaja kondoma iz automata osim u slijedecem slucaju: Prezervativi se mogu prodavati putem automata "na mjestima gdje se alkoholna pica prodaju radi konzumacije u istom prostoru."



Nazad na vrh Ići dole
http://us5andth-4ever.heavenforum.com
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Seks : Ženski
Broj poruka : 8864
Godina : 30
Lokacija : neverland
Job/hobbies : citanje, surfovanje po netu & co.
Datum upisa : 30.06.2008

Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi, grafiti, biseri & CO.   Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 I_icon_minitimeSub 24 Sep 2011, 18:13

Heelerov zakon
Prvi mit menadzmenta je taj sto uopce postoji.

Wailerov zakon

Nista nije nemoguce covjeku koji to ne mora uraditi sam.

Dilbertov princip
U svakoj organizaciji postoji osoba koja zna sto se dogada. Ta osoba mora biti otpustena.

Zakon zdravog razuma

Nikad ne uzimaj pice od urologa.

Zakon realnosti

Nikad ne ulazi u sukobe s ruznim ljudima, oni nemaju sto izgubiti.

Zakon reciprociteta

Kada gladujes s tigrom, tigar ce posljednji biti gladan.

Zakon dobre volje

Pleses li s grizlijem, rade mu pusti da vodi.

Sisin poucak
Uvijek pronades nesto na posljednjem mjestu na kojem trazis.

Poucak profesora Baltazara

Vazni papiri pokazuju svoju vaznost pomicanjem s mjesta na kojem ste ih ostavili na mjesto na kojem ih ne mozete naci.

Zakon kiberneticke buducnosti

Uvijek postoji nesto jos malo gore.

Zakon pijanstva

Ne mozes pasti s poda.

Zakon svakodnevice

prosjecna zena uvijek je radje lijepa nego pametna, jer prosjecna zena zna da prosjecni muskarac bolje vidi nego sto misli.

Poetski zakon mudrosti

Zaista mudar covjek nikad ne igra trule kobile s jednorogom.

Teorija o materijalnom polozaju

Novac ne kupuje srecu, ali cini siromastvo podnosljivijim.

Zakon ponavljanja Déja vuu:
osjecaj da ste ovu foru vec negdje culi.


Nazad na vrh Ići dole
http://us5andth-4ever.heavenforum.com
eky
Admin
Admin
eky


Seks : Ženski
Broj poruka : 5909
Godina : 31
Lokacija : *music world*
Job/hobbies : Slusanje muzike, gledanje filmova/serija, prevodjenje pesama, ucenje stranih jezika~
Datum upisa : 23.07.2008

Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi, grafiti, biseri & CO.   Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 I_icon_minitimeNed 25 Sep 2011, 20:37

r0zI ::
Najglupji zakoni na svetu.

0mg Cak su i zivotinje pametnije...
Nazad na vrh Ići dole
http://kpop.forumsr.com/
Raindrop'
Admin
Admin
Raindrop'


Seks : Ženski
Broj poruka : 5240
Godina : 31
Lokacija : At the top of the highest mountain where the stars are closer
Datum upisa : 25.10.2008

Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi, grafiti, biseri & CO.   Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 I_icon_minitimePon 26 Sep 2011, 18:42

Najglupji zakoni na svetu.
boze, nikad gluplje stvari nisam cula shocked
Nazad na vrh Ići dole
http://rbdndtvd.nstars.org
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Seks : Ženski
Broj poruka : 8864
Godina : 30
Lokacija : neverland
Job/hobbies : citanje, surfovanje po netu & co.
Datum upisa : 30.06.2008

Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi, grafiti, biseri & CO.   Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 I_icon_minitimeUto 04 Okt 2011, 21:02

U celom svetu ljudi su odgovarali na jedno pitanje: "Kakvo je vase licno misljenje o nestasice hrane u ostalim delovima sveta?". Anketa se zavrsila katastrofalno.
U Africi nisu znali sta je hrana.
U Zapadnoj Evropi misu znali sta je nestasica.
U Istocnoj Evropi nisu znali sta je licno misljenje.
U Americi nisu znali sta je ostatak sveta.
Nazad na vrh Ići dole
http://us5andth-4ever.heavenforum.com
eky
Admin
Admin
eky


Seks : Ženski
Broj poruka : 5909
Godina : 31
Lokacija : *music world*
Job/hobbies : Slusanje muzike, gledanje filmova/serija, prevodjenje pesama, ucenje stranih jezika~
Datum upisa : 23.07.2008

Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi, grafiti, biseri & CO.   Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 I_icon_minitimePet 07 Okt 2011, 22:44

r0zI ::
U celom svetu ljudi su odgovarali na jedno pitanje: "Kakvo je vase licno misljenje o nestasice hrane u ostalim delovima sveta?". Anketa se zavrsila katastrofalno.
U Africi nisu znali sta je hrana.
U Zapadnoj Evropi misu znali sta je nestasica.
U Istocnoj Evropi nisu znali sta je licno misljenje.
U Americi nisu znali sta je ostatak sveta.


Pa naravno...
Nazad na vrh Ići dole
http://kpop.forumsr.com/
Raindrop'
Admin
Admin
Raindrop'


Seks : Ženski
Broj poruka : 5240
Godina : 31
Lokacija : At the top of the highest mountain where the stars are closer
Datum upisa : 25.10.2008

Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi, grafiti, biseri & CO.   Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 I_icon_minitimePet 04 Nov 2011, 21:23

Citat :
U Africi nisu znali sta je hrana.
U Zapadnoj Evropi misu znali sta je nestasica.
U Istocnoj Evropi nisu znali sta je licno misljenje.
U Americi nisu znali sta je ostatak sveta.

happy: tuzno, ali dobro receno...
Nazad na vrh Ići dole
http://rbdndtvd.nstars.org
Raindrop'
Admin
Admin
Raindrop'


Seks : Ženski
Broj poruka : 5240
Godina : 31
Lokacija : At the top of the highest mountain where the stars are closer
Datum upisa : 25.10.2008

Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi, grafiti, biseri & CO.   Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 I_icon_minitimeNed 18 Dec 2011, 19:13

Koliko jakih glupana treba da se zameni sijalica?
115. 1 da drzi sijalicu, a 114 da okrecu kucu.



Zasto bakica cita Bibliju?
Sprema se za prijemni.
Nazad na vrh Ići dole
http://rbdndtvd.nstars.org
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Seks : Ženski
Broj poruka : 8864
Godina : 30
Lokacija : neverland
Job/hobbies : citanje, surfovanje po netu & co.
Datum upisa : 30.06.2008

Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi, grafiti, biseri & CO.   Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 I_icon_minitimeUto 20 Dec 2011, 20:50

Citat :
Zasto bakica cita Bibliju?
Sprema se za prijemni.

ahahahhah.. jadna xD
Nazad na vrh Ići dole
http://us5andth-4ever.heavenforum.com
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Seks : Ženski
Broj poruka : 8864
Godina : 30
Lokacija : neverland
Job/hobbies : citanje, surfovanje po netu & co.
Datum upisa : 30.06.2008

Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi, grafiti, biseri & CO.   Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 I_icon_minitimeUto 27 Dec 2011, 22:43

Ubrzani Kurs Japanskog Jezika


Dobro jutro, buđenje - Mičidupe vidikoko imasati

Mislim da mu se dopadaš - Ćetekara

Mislim da mu se jako dopadaš - Ćetekara samotako

Molim vas, odbijte, ili ću morati da upotrebim fizičku silu - Begamore tućićute

Vreme je da krenem - Odokući

Lepo što ste svratili - Idikući

Odspavaj malo - Idikući ubisovu

Trenutno je zauzet - Ribukara

On se šali s vama - Ate zajebava

. On ne može da ostavi cigarete - Nasuguši kokopuši

Naši konkurenti su ozbiljni - Onitamo jebukevu

On ne predstavlja pretnju - Neka migaduva

Mislim da smo se izgubili - Jao kudasada

Prijatno - Malodiši

On ne veruje u vradžbine - Nećegata

Nazad na vrh Ići dole
http://us5andth-4ever.heavenforum.com
eky
Admin
Admin
eky


Seks : Ženski
Broj poruka : 5909
Godina : 31
Lokacija : *music world*
Job/hobbies : Slusanje muzike, gledanje filmova/serija, prevodjenje pesama, ucenje stranih jezika~
Datum upisa : 23.07.2008

Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi, grafiti, biseri & CO.   Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 I_icon_minitimeSre 04 Jan 2012, 09:42

happy happy happy super
Nazad na vrh Ići dole
http://kpop.forumsr.com/
eky
Admin
Admin
eky


Seks : Ženski
Broj poruka : 5909
Godina : 31
Lokacija : *music world*
Job/hobbies : Slusanje muzike, gledanje filmova/serija, prevodjenje pesama, ucenje stranih jezika~
Datum upisa : 23.07.2008

Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi, grafiti, biseri & CO.   Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 I_icon_minitimeSub 21 Jul 2012, 18:40

Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 Japanski-recnik
Nazad na vrh Ići dole
http://kpop.forumsr.com/
r0zI
Admin
Admin
r0zI


Seks : Ženski
Broj poruka : 8864
Godina : 30
Lokacija : neverland
Job/hobbies : citanje, surfovanje po netu & co.
Datum upisa : 30.06.2008

Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi, grafiti, biseri & CO.   Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 I_icon_minitimeUto 24 Jul 2012, 00:02

ahahhaa..ovo je dobro happy
Nazad na vrh Ići dole
http://us5andth-4ever.heavenforum.com
Sponsored content





Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi, grafiti, biseri & CO.   Vicevi, grafiti, biseri & CO. - Page 4 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vicevi, grafiti, biseri & CO.
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
US5 AND TH FORUM :: US5 AND TH OFF :: Sve i svašta! :: Vicevi i testovi-
Skoči na: